Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Edirne °C

Hakkımızda

TRAKYA ` DA DOĞAN GÜNEŞ GAZETE EDİRNE

http://gazeteedirne.com İnternet Gazetesi Nisan 2021 Yılında, Bağımsız bir bilgi politikası izleyen bir medya kuruluşudur.

Edirne, Türkiye’nin Edirne ilinde yer alan şehir ve aynı ilin merkez ilçesi. Marmara Bölgesi’nin Trakya kesiminde, Yunanistan ve Bulgaristan sınırında yer almaktadır. 2018 sayımına göre toplam nüfusu 180.327’dir. TRAKYA ` DA DOĞAN GÜNEŞ GAZETE EDİRNE http://gazeteedirne.com İnternet Gazetesi Edirne İlinin ve Türkiye `nin Magazin, Sanat, Gündem, Sosyal, Siyasi, Teknoloji, Ekonomi, Sosyal ve Kültürel yaşamındaki yeniliklerin yanı sıra, http://gazeteedirne.com  Okuyuculara diğer Türk Dünyasından ve Dünyadan ilginç haberler sunuyor. Ayrıca çevrimiçi gazete, çeşitli alanlardaki röportajları, analizleri, raporları içermektedir. Çevrimiçi gazete, herhangi bir siyasi veya sosyal gruba karşı ayrımcılık yapmaz ve haberleri yorum yapmadan tamamen tarafsız ve bağımsız bir şekilde yayar. Gazete Edirne http://gazeteedirne.com İnternet Gazetesi Ekibi gazetenin web sitesinde okuyucuların karşılaştıkları olaylar hakkında operasyonel bilgi verme fırsatına sahip olduğu bir “telefon hattı” vardır.

Trakya ` da Doğan Güneş Gazete Edirne  http://gazeteedirne.com  Halkın Yanında Haklının Yanında Ülkesini ve Vatanını seven bir internet gazetesidir.