İngiltere Championship play-off finalinde Fulham, Brentford’u 2-1 yenerek Premier Lig’e çıktı.
Wembley’de oynanan karşılaşmanın 90 dakikası 0-0 sona erdi ve mücadele uzatmalara gitti.
Maçta Fulham’a galibiyeti getiren golleri 104 ve 118. dakikalarda Joe Bryan attı. Brentford’un tek golü ise 120+4’te Henrik Dalsgaard’dan geldi.
Bu sonucun ardından rakibini tek golle geçen Fulham, Leeds United ve West Bromwich Albion’ın ardından Premier Lig’e yükselen son takım oldu.
KAYNAK:TRT SPOR
Son Güncelleme: 05 Ağustos 2020 | Etiketler: AVRUPA, Brentford'u 2-1 yenerek Premier Lig'e çıktı., DÜNYA, Fulham, FUTBOL, gündem, HABER, LİG, maç, son dakika
Birleşik Rusya, Kazan’da bir çalışma gençlik forumu düzenledi
«Единая Россия» продолжает оказывать помощь пострадавшим в Бугуруслане Оренбургской области
При поддержке «Единой России» в Ингушетии провели детские спортивные соревнования
По инициативе «Единой России» в Ульяновске провели квиз по истории Олимпийского спорта
Birleşik Rusya, Nizhny Novgorod’da Belediyeler Günü düzenledi
«Единая Россия» провела семейные праздники в муниципалитетах ХМАО